Krótko o
firmie AGIR


Agir Label Sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem odzieży ochronnej dla personelu udzielającego świadczeń opieki zdrowotnej , w tym transportu sanitarnego, służb medycznych i publicznych, ratownictwa medycznego.

Odzież zapewnia barierę biologiczną i chemiczną a w połączeniu z ochroną układu oddechowego (półmaskami filtrującymi) oraz ochroną oczu i twarzy (okularami lub goglami ochronnymi, przyłbicą) stanowi doskonałą ochronę całego ciała.
W sprzedaży posiadamy : Kombinezony , ochraniacze na obuwie, czepki, fartuchy barierowe, fartuchy jednorazowe, ubrania dla bloków chirurgicznych , maski, gogle, okulary, odzież jednorazową , środki antybakteryjne, rękawiczki.

Kompleksowo zaopatrujemy małe firmy, instytucje oraz duże przedsiębiorstwa w niezbędną odzież ochronną i środki ochrony indywidualnej. Nasza siedziba mieści się w Sosnowcu w województwie śląskim, jednak przyjmujemy zamówienia z całego kraju i zagranicy.
Marka powstała z potrzeby rynku, by pełnić swoją misję, jaką jest profesjonalna ochrona pracowników medycznych oraz zapewnienie im bezpieczeństwa.

Wysokiej jakości odzież ochronna z atestami

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości certyfikowaną odzież ochronną, roboczą oraz środki ochrony indywidualnej wykonane z najwyższej jakości atestowanych materiałów, Oferujemy jedynie wnikliwie sprawdzone produkty, które spełniają wszelkie wymagane normy i standardy.

Zaufaj ekspertom – wybierz sprawdzoną odzież ochronną

Naszymi niewątpliwymi atutami są wysoka jakość i staranne wykonanie – a wszystko to przekłada się na satysfakcję klientów, którzy chętnie do nas powracają z kolejnymi zamówieniami. Zależy nam na oferowaniu jedynie najwyższej jakości produktów w rozsądnych cenach.

Mnóstwo zaufanych i powracających Klientów

Głównymi klientami są ośrodki zdrowia, szpitale, Stacje Pogotowia Ratunkowego, urzędy wojewódzkie, przychodnie, gabinety lekarskie, urzędy gmin. Jednak w ostatnim czasie w związku z pandemią koronawirusa naszymi klientami zostały także inne ośrodki, sieci handlowe, przedsiębiorstwa i instytucje, które stanęły przed koniecznością spełnienia nowych warunków sanitarnych.

Jesteśmy pod ręką w internecie i na ulicy

Wyróżnia nas to, że jesteśmy tak samo internetowi, jak stacjonarni. Nie prowadzimy działalności tylko w sieci czy na Allegro.
Niezależnie od tego, gdzie jesteś, zakupy w Agir Label są zawsze tak samo wygodne. To część naszej obietnicy jakości, której dotrzymujemy każdego dnia, na stronie www i w sklepie internetowym.

Każdą rzecz robimy najlepiej, jak potrafimy

To, co znajdziesz w sklepie Agir Label , to większość polskiej oferty. Nasz sklep to najlepiej zaopatrzony punkt w Polsce, więc nie musisz szukać dalej ani dłużej. Gdy jesteś u nas, jesteś w dobrym miejscu.
Znajdziesz tu odzież naszych własnych marek, jak i ofertę wielu producentów zagranicznych, między innymi Nanologix .

Wystarczy zadzwonić, by zamówić

By zamówić, wystarczy pamiętać tylko jedno — 780 165 299, 602 615 442. Po tymi numerami załatwisz wszystko.
Doradzimy Ci przy rozmiarze, opiszemy cały proces zamówienia, i pomożemy na każdym kroku. Odzież medyczna nie jest czymś, co zwyczajowo zamawia się na odległość, ale dzięki nam stało się to prostsze niż kiedykolwiek.
Pracujemy wśród lekarzy, pielęgniarek i personelu sektora medycznego, ratowników medycznych. Wiemy, jakie są wyzwania i specyfika tego zawodu. Gdy do nas zadzwonisz, od razu przekonasz się, że wiemy, o czym mówimy.